Jdi na obsah Jdi na menu
 


V současné době má naše smečka deset členů:

 

Norton-Norvick z Rontu-Aru Obrazek

*1998, +2011, chovný, DKK 0/1

První a jediný. Byl vychován jako domácí pejsek, ale sotva přičichl k tahu, už nechtěl nic jiného. Pullingový šampión, který se zapsal do historie tohoto sportu. V letech 2000 – 2006 nasbíral neuvěřitelných 36 vítězství ve 44 absolvovaných závodech a pouze dvakrát za celou svou kariéru skončil na horším než 3. místě. Šestinásobný vítěz republikového poháru, vítěz evropského poháru, pětinásobný Mistr ČR, do dnešních dnů nepřekonaný držitel republikového rekordu – utažených 5020 kg! Vůdčí pes naší smečky.

 

Rasha Bannok Moravia Obrazek

*2000

Druhá nejstarší ve smečce. Velmi milá, oddaná, trpělivá a spolehlivá. Nyní v důchodu.

  

 

Clark Crifadi Obrazek

*2002, +2012

Spolehlivý středák, nyní už trochu v letech. Kromě závodů spřežení má také úspěchy v pullingu. Poslední rok už v důchodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aiša Field of Fire Obrazek

*2003, +2011

Vzhledově pěkná fenečka, milá a přítulná, podřízená, momentálně nejslabší článek spřežení. Poslední rok už nechtěla jezdit, byla na výminku u babičky.

 

 

 

 

 Chita Grey White Silence Obrazek

*2002, chovná, DKK 1/1

Velmi rychlá a silná, fixovaná na pánečka. Vítězka evropského poháru v pullingu. Matka našich štěňat. Momentálně už ve spřežení neběhá kvůli problémům s páteří.

 

 

 

 

 

 

 

 Borro Leader's Kennel Obrazek

*2006

Ze zlobivého štěniska vyrostl pořádně temperamentní mlaďoch. Ve svých prvních mushingových sezónách se zapsal více než dobře - snad to nezakřikneme. Ve středním věku je pořád stejně střelený a špatně trefený.

 

 

 

 Antoan Aljašský sen Obrazek

Agáta Aljašský sen

* 2007

První štěňata z vlastního chovu. Velmi temperamentní, pracovití. Toníček momentálně leadruje spřežení, Agátka je spolehlivá a pracovitá.

 

 

 

Barnabáš Aljašský senp1020695.jpg

Báthory Aljašský sen

* 2009

Druhá vlastní štěňata. Zatím vypadají dobře, běhají první sezónu. Teď ve třech letech jsou stejně vyrovnaní a pracovití jako Tonda s Agátou, povahově o něco větší pohodáři. Tori vodí spřežení.

 

 

Famous Girl Midnight Sunrise

*2011

Dovezli jsme si opět ze Slovenska, tentokrát z výstavní linie. Ale kapánek ve společnosti našich parchantů zvlčila :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Naši psi